Циклова комісія економічних дисциплін

Циклова комісія об’єднує 8 викладачів, які є   активними членами обласного методичного об’єднання викладачів економічних   дисциплін, де виступають з доповідями, готують студентів до  участі у науково-практичних студентських   конференціях.

Щороку у рамках тижня циклової комісії   економічних дисциплін проходять зустрічі з цікавими та відомими людьми,   випускниками коледжу, а також конкурси, олімпіади з економічних та   спеціальних дисциплін, студентські теоретичні конференції.

ЛОЗИНСЬКА Оксана Теодорівна – голова циклової комісії, викладач вищої категорії,має педагогічне звання «старший викладач», викладає економічні дисципліни: "Економіка, організація і планування", "Економіка торгівлі", "Основи підприємницької та управлінської діяльності","Основи підприємництва   і менеджменту", "Видавничий менеджмент".

ВУШКО Олександра Петрівна – викладач вищої категорії, викладає спеціальні товарознавчі дисципліни:  "Теоретичні основи товарознавства", "Комерційна діяльність", "Товарознавство непродовольчих товарів", "Товарознавство продовольчих товарів", "Організація і технологія торговельних процесів".

ПАНЮЦА Ольга Іванівна –  викладач ІІ категорії, магістр з банківської справи, економіст, викладає спеціальні економічні дисципліни: "Інформаційні системи і технології в обліку", "Облік і звітність у бюджетних  установах", "Банківські операції", "Фінанси", "Маркетинг".

ПИЛИПЕНКО Лариса Іванівна – викладач вищої категорії, викладає спеціальні економічні дисципліни: "Бухгалтерський облік", "Фінансовий облік", "Контроль і ревізія".

СТОРОЖУК Наталія Ігорівна – викладач ІІ категорії, магістр з економіки підприємства, викладає спеціальні економічні дисципліни: "Економічний аналіз", "Організація і планування діяльності підприємства", "Ціноутворення", "Бухгалтерський облік", "Казначейська справа", "Маркетинг у видавничій справі".

ЧУХІЛЕВИЧ Вікторія Василівна – викладач вищої категорії, викладає економічні дисципліни: "Економіка, організація і планування", "Податкова система", "Фінанси підприємств", "Гроші та кредит", "Менеджмент".

 

ЯРИШ Оксана Степанівна – викладач першої категорії, викладає спеціальні дисципліни: "Основи   психології та етика ділових відносин", "Історія мистецтва", "Художньо-мистецькі та навчально-педагогічні видання", "Суспільно-політична, технічна книга", "Етика бізнесу", "Культурологія".

 

ТИЖДЕНЬ

ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

З 6 до  18 березня 2015 року в коледжі проходив тиждень циклової комісії економічних дисциплін.

В рамках тижня циклової комісії  6 березня викладач Яриш О. С.  у 28 групі провела  відкрите заняття з дисципліни «Культурологія» на тему «Особливості італійського Ренесансу та його видатні діячі».

16 березня в актовій залі коледжу відбулася студентська теоретична конференція за підсумками технологічної  практики студентів 35 групи, на якій студенти 15 і 25 групи спец. «Бухгалтерський облік» мали можливість почути відгуки про особливості проходження практики на різних підприємствах.

Вже стала традиційною реалізація друкованої продукції силами студентів спеціальності «Товарознавство і комерційна діяльність», яка відбувалася 16 березня. Покупцями були викладачі і студенти коледжу, які мали гарну нагоду придбати цікаву дитячу книжечку чи книжку сучасного автора.

17 березня проходила студентська теоретична конференція за підсумками навчальної практики студентів 37 групи спец. «Товарознавство та комерційна діяльність», де студенти розповідали про специфіку проходження практики на торговельних підприємствах, ділилися враженнями і з захопленням говорили про особливості обслуговування покупців.

Цього ж дня студенти коледжу спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» зустрілися на  кафедрі  книгознавства УАД з провідними викладачами цієї кафедри.

18 березня викладачі циклової комісії брали участь в обласному методичному об’єднанні викладачів економічних дисциплін, підготувавши до участі студентів коледжу у студентській конференції «Підприємництво як економічна діяльність суб’єкта в умовах ринкової економіки»