Досягнення

ВІТАЄМО!

2017 рік

Студентка 31а групи спеціальності "Комп'ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації"  ГОЛОМБАШ Ірина зайняла ІІ місце у номінації "Ділова компетентність" на Міжнародному конкурсі професійної майстерності "Геній у поліграфії"(м. Алмати, Казахстан)

                                                      

Студентка 48 групи спеціальності "Дизайн друкованої продукції" ВАЛІГУРА Ірина зайняла ІІ місце у Міжнародному конкурсі графіки «Recycling Rescue for the World»" (м. Краків, Польща)

Студентка 38 групи спеціальності "Дизайн друкованої продукції" МІСЮРА Ірина перемогла у номінації "За оригінальність" на Міжнародному конкурсі графіки «Recycling Rescue for the World»" (м. Краків, Польща)

Студентка 26 групи спеціальності "Видавнича справа та редагування" ПАСТЕРНАК Олена зайняла І місце в XVII Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика

Студентка 26 групи спеціальності "Видавнича справа та редагування"ЦМОКАНИЧ Світлана зайняла І місце в VII Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Тараса Шевченка

Студентка 26 групи спеціальності "Видавнича справа та редагування" ПАСТЕРНАК Олена зайняла ІІІ місце на VII Всеукраїнській олімпіаді з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р. а.

2016 рік

Студентка 18 групи спеціальності "Дизайн друкованої продукції" СКОРОПАД Христина зайняла ІІІ місце у ХХІ обласній олімпіаді із зарубіжної літератури серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Студентка спеціальності "Видавнича справа та редагування" АНІШКЕВИЧ  Катерина була учасницею ІХ студентської науково-пошукової конференції з хімії, біології та екології на тему: "Світ навколо нас" серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області

                     

Студентка спеціальності «Видавнича справа та редагування» Світлана ЦМОКАНИЧ зайняла І місце в обласному етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

2015 рік

Студент спеціальності «Друкарське виробництво» Орест Забор (22а гр.) взяв участь у Чемпіонаті Львівської області зі стрільби з лука, який відбувався 8-12 червня  2015 року та зайняв ІІІ місце у командному заліку серед юніорських команд.
Студентки Тетяна КУКУРА (21а гр.), Христина ДМИТРУК (21а гр.), Діана ПАВЛИШИН (35 гр.), Лілія БАНДУРОВИЧ (21 гр.), Вікторія СОКУЛЬСЬКА (18 гр.) зайняли ІІ місце в обласному творчому конкурсі з іноземних мов серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Студентка спеціальності «Видавнича справа та редагування» Марта БАРТОШЕВСЬКА зайняла І місце в обласному етапі XV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Студентка спеціальності «Видавнича справа та редагування» Мар’яна БЕКАЛО  отримала диплом учасника V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.


Студент спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» Ростислав МЕДВІДЬ  - призер змагань з міні-футболу УАД «КУБОК РЕКТОРА 2014».



Студент спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» Андрій МАЛИНОВСЬКИЙ  - призер спортивно-патріотичних змагань, присвячених 100-річчю створення легіону Українських січових стрільців.