КОМП'ЮТЕРНА ОБРОБКА ТЕКСТОВОЇ, ГРАФІЧНОЇ ТА ОБРАЗНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

 

Спеціалізація «Комп’ютерна обробка текстової графічної та образної інформації» в період стрімкого розвитку комп’ютерних технологій набуває все більшої актуальності.

Студенти освоюють усі етапи процесу додрукарської підготовки видань від авторського рукопису до виготовлення друкарських форм: засвоюють правила комп’ютерного складання та верстан­ня, програми створення і обробки графічної інформації, вивчають дизайн друкованої продукції, основи кольороподілу та кольоровідтворення, поліграфічні матеріали, економіку поліграфічних підприємств, новітні технології виготовлення фотоформ і друкарських форм.

 

Практичні навички студенти здобувають під час навчальної практики в лабораторіях комп’ютерної техніки, а також при проходженні технологічної практики на поліграфічних підприємствах м. Львова та інших міст України.

Після закінчення коледжу випускники працюють на полігра­фічних підприємствах та у видавництвах операторами комп’ютер­ного верстання, дизайнерами друкованої продукції, майстрами дільниць, коректорами.