Міжнародна співпраця

Львівський поліграфічний коледж Української академії тісно співпрацює з навчальними закладами України та інших країн. Міжнародна співпраця з кожним роком розширюється та вдосконалюється, тому що інтеграція України в європейський простір спонукає працівників сфери освіти шукати нові методи організації навчально-виховного процесу.

Зокрема, коледж підтримує тісні зв’язки з такими навчальними закладами з підготовки фахівців для видавництв та поліграфії, як Спілка поліграфічно-медійних шкіл ім. З. Клєменсєвіча (м. Краків, Польща), Спілка поліграфічних шкіл ім. Й. Пілсудського (м. Варшава, Польща), Мінський державний професійно-технічний коледж поліграфії ім. В. Хоружей (м. Мінськ, Білорусь), Державний навчальний заклад "Харківський поліграфічний центр професійно-технічної освіти", Міжрегіональним вищим професійним училищем з поліграфії та інформаційних технологій (м. Дніпропетровськ, Україна).

У рамках співпраці відбуваються обміни делегаціями студентів та викладачів з метою вивчення різних сторін діяльності навчальних закладів; проводяться конференції, виставки малярських робіт, конкурси графіки. Зустрічі мають як пізнавальний характер, так і професійно орієнтований.

Наш коледж є організатором Міжнародної студентської наукової конференції «Поліграфія очима студента», яка охоплює усі напрями галузі: видавничу справу, історію розвитку книгодрукування, дизайн та додрукарську підготовку, сучасні друкарські та післядрукарські технології, економічні та організаційні проблеми планування господарської діяльності підприємств.

Основні напрямки нашої співпраці – це вивчення різних аспектів діяльності навчальних закладів, обмін досвідом у навчально-виховній роботі, ознайомлення з народними традиціями та культурою держав. Це важливо як для нас, так і для наших партнерів. Адже участь молоді у таких заходах – це шлях до самоствердження, до розширення світогляду. І, зрештою, це вивчення нових тенденцій у сфері професійної діяльності, а також пізнання національних традицій інших країн, нагода поспілкуватися з ровесниками та колегами.

Міжнародний конкурс графіки «Recycling Rescue for the World»

Підписано угоди про співпрацю

Конкурс графіки - 2015