Події

 

АКЦІЯ "ХАТКА ДЛЯ ДИТЯТКА"

14 травня за ініціативи Павлової Ольги Юріївни та студентів 16 групи Львівського поліграфічного коледжу проведено акцію "Хатка для дитятка".

Студенти разом із вихованцями дитячого будинку зібрали та розмалювали невеличкий дім для дітей. Атмосфера добра та тепла цього дня не полишала гарну компанію чуйний, добрих та уважних студентів.

Читати далі...

І ЗНОВУ В КОЛЕДЖІ ПРЕМ’ЄРА

18 квітня 2019 року у Львівському поліграфічному коледжі відбулася прем’єра сучасної комедії молодої української сценаристки Наталії Максимчук «У всьому винен гороскоп», інсценізована студентами І–ІІІ курсів.

Актуальна сучасна п’єс, зіграна талановитими студентами, у жартівливій формі ставила глядацькому залові риторичне питання: хто винен у багатьох наших негараздах – особистих,

Читати далі...

Прем’єра комедії «За двома зайцями»

6 березня 2019 року в Львівському поліграфічному коледжі відбулася прем’єра відомої комедії Михайла Старицького «За двома зайцями», яку інсценізували студенти різних курсів та спеціальностей, адже проблеми, порушені в ній, не втратили актуальності сьогодні.  Персонажі твору і нині є серед нас. Вони мають інші проблеми і стиль життя, але суть характерів – та сама.

Читати далі...

Турнір «Еврика»

Третій рік поспіль під час проведення тижня циклової комісії математичної та природничо-наукової підготовки проводиться турнір «Еврика» серед студентів І курсу, які мають добрі знання з цих предметів.

Читати далі...

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів біології, хімії, екології

28 лютого 2019 року у Львівському поліграфічному коледжі відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів біології, хімії, екології.

Читати далі...

Х міжвузівська науково-пошукова конференція «Світ навколо нас»

Х міжвузівська науково-пошукова конференція «Світ навколо нас» серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Читати далі...

Екскурсія в музей хвороб та патології людини

Викладач біології Васильців Марія Михайлівна традиційно під час проведення тижня циклової комісії організовує екскурсію в музей хвороб та патології людини при Львівському національному університеті ім. Д. Галицького під час якої студенти мають змогу ознайомитися і побачити різні патології людини, та зокрема дітей.

Читати далі...

Навчаємося!

Відкрите заняття викладача математики та інформатики Горуцької Лілії Іванівни з предмета «Інформатика» на тему: «Поняття CSS. Використання динамічних ефектів.

Читати далі...

Виставка екологічного плакату «Green Poster»

26 лютого у виставковому коридорі І поверху Львівського поліграфічного коледжу УАД відбулася виставка екологічного плакату «Green Poster». У якій приймали участь студенти І та ІІІ курсів спеціальності «Дизайн друкованої продукції».

Читати далі...

День відкритих дверей

24 лютого 2019 року Львівський поліграфічний коледж УАД відчинив двері для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків, які мали нагоду довідатись про коледж та умови вступу до нього в 2019 році з перших вуст – від адміністрації та провідних викладачів, а також почути думку про навчання від колишніх студентів, а сьогодні успішних працівників видавничо-поліграфічної, рекламної, кногорозповсюджувальної 

Читати далі...

Квест з нагоди Дня святого Валентина

14 лютого 2019 р. з нагоди Дня святого Валентина студенти коледжу зорганізували квест. Локаціями стали місця Львова, з якими пов’язані історії кохання.

Читати далі...

Екскурсія до палацу Баворовських

26 лютого студенти та викладачі поліграфічного коледжу відвідали Інститут досліджень бібліотечних мистецьких ресурсів Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В.

Читати далі...

Лекція «Творче життя без страху»

12 лютого 2019 року до студентів Львівського поліграфічного коледжу завітав Михайло Бучковський, лідер гурту «Шосте чуття», щоб розповідями із свого життя надихнути молодь бути активними.

Його лекція «Творче життя без страху» зібрала аншлаг в коледжі, адже і словом, і музикою Михайло стверджує, що треба цінувати мистецтво, ходити на концерти та правильно використовувати всі свої

Читати далі...

"Однині воєдино..."


“Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина і Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна.

Читати далі...

Колядуймо разом!

18 грудня, напередодні Дня святого Миколая, у Львівському поліграфічному коледжі УАД почали колядувати.

Читати далі...

Марш Нової Армії

Студенти Львівського поліграфічного коледжу УАД виконанням маршу Нової Армії долучилися до відзначення Дня Збройних сил України, а також підтримали українських військовополонених моряків.

Від студентки І курсу

Читати далі...

III Поліграфічний ярмарок кар'єри

Самостійний пошук роботи – нелегка справа.

Читати далі...

Студенти-товарознавці на Львівському міжнародному форумі

18 жовтня студенти 27 і 37 групи спеціалізації «Товарознавство та комерційна діяльність» відвідали Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності. Там вони ознайомились з асортиментом керамічного, скляного, металевого посуду, з різновидами текстилю, мийних засобів, обладнання та меблів для житлових приміщень, а також з їхніми виробниками.

Читати далі...

Проект «Марафони пам’яті»

16 листопада 2018 р. у рамках проекту «Марафони пам’яті» співробітники Інституту «Ткума» провели освітні заняття для студентів Львівського поліграфічного коледжу. 

Керівник освітнього відділу Ірина Піскарьова презентувала основні здобутки Інституту «Ткума» та Музею Голокосту, а також наголосила на важливості збереження пам’яті про війну.

Читати далі...

День студентського самоврядування в коледжі

Уже стало традицією, що на один день, Міжнародний день студента, влада у коледжі переходить у руки студентської молоді.

Цього року 16 листопада, напередодні Дня студента, студенти теж мали можливість випробувати себе у ролі керівників та викладачів ЛПК УАД. Упродовж дня студентський педагогічний колектив проводив заняття та оперативно вирішував поточні питання.

Читати далі...

Літературний лекторій «Зберегти індивідуальність жіночого духа»

Наші можливості такі малі, як наше середовище,

але наша праця така велика, як

Читати далі...

Поліграфічний ярмарок кар'єри

 

Самостійний пошук вакансії – нелегка справа.

Читати далі...

Виховний захід «Листопадові дні»

До сторіччя ЗУНР та сторіччя «Листопадового чину» у коледжі, в рамках проведення освітньої сесії циклової комісії соціально-економічної та гуманітарної підготовки під керівництвом викладача Дмитрів П. А. та за участі студентів 22, 27, 36 груп, проведений виховний захід «Листопадові дні».

Читати далі...

Виставка творчих робіт студентів-дизайнерів

2 листопада 2018 року в Арт-галереї коледжу відкрито виставку творчих робіт студентів спеціальності «Дизайн друкованої продукції» (38, 48 групи), яка присвячена 100-річчю ЗУНР та «Листопадовому чину у Львові» та оголошено конкурс на кращу роботу.

Переможців конкурсу чекають нагороди!

Читати далі...

ЕКСКУРСІЯ КОРОЛІВСЬКИМИ ЗАЛАМИ

26 жовтня під керівництвом викладача Яриш О. С. студенти спеціальності «Дизайн друкованої продукції» Львівського поліграфічного коледжу відвідали пам’ятку ренесансної архітектури – палац Костянтина Корнякта, який з XVII століття ще називають Королівською кам’яницею.

Читати далі...

Поліграфія – твій генетичний код

11 жовтня 2018 року  у концертному залі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини відбулося театралізоване дійство «Поліграфія – твій генетичний код», підготовлене студентами-випускниками та першокурсниками.

Студентська громада коледжу через різноманітні гумористичні ситуації, музичні номери, нагородження найкращих педагогів довела, що

Читати далі...

СПІЛЬНА МОЛИТВА ЗА УСПІХИ ТА ПРОЦВІТАННЯ КОЛЕДЖУ

12 жовтня 2018 року, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, до Львівського поліграфічного коледжу УАД завітав cвященик храму святої Пʼятниці отець Віталій, аби разом із студентським та викладацьким колективом схилитися в молитві перед Пречистою Дівою Марією і попросити захисту та благословення для навчального закладу.

Усі студенти та педагоги молитовно благали Богородицю про опіку й охорону, адже свято

Читати далі...

Волонтеримо на Форумі видавців!

Студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування» Львівського поліграфічного коледжу УАД вже традиційно є активними учасниками Форуму видавців. Дівчата кажуть, що робота волонтера на Форумі є надзвичайно насиченою, а за п’ять днів – навіть виснажливою, але при цьому запевняють, що ні на що не проміняють ті емоції, якими збагатились.

Читати далі...

Ми у «КнигоЛенді»

1 жовтня 2018 року студенти третього курсу спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» відвідали книгарню мережі «КнигоЛенд». Керівник книгарні – наш випускник Тарас Сенів  – розповів про особливості роботи в книготорговельній сфері, ознайомив студентів з асортиментом видань в книгарні та новинками книжкового ринку.

Читати далі...

ХV Міжнародний конкурс «Уроки війни та Голокосту — уроки толерантності»

27-29 вересня у місті Дніпрі проходив фінал ХV Міжнародного конкурсу творчих робіт «Уроки війни та Голокосту — уроки толерантності».

Читати далі...

Зустріч студентів з воїнами АТО

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ

ЛЬВІВСЬКОГО ПОЛІГРАФІЧНОГО КОЛЕДЖУ З ВОЇНАМИ АТО

 

Відверта розмова про наболіле. Про державу та її армію, про віру та мову, про вірність та патріотизм.

Читати далі...

Посвята у студенти коледжу

Урочиста посвята у студенти відбудеться 3 вересня о 10.00

Запрошуються студенти першокурсники 

Львівського поліграфічного коледжу УАД

та Української академії друкарства. 

(вул. Підголоско 19, навчальний корпус №1)

Читати далі...

Долучайтесь до онлайн-опитування

 Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить опитування серед вчителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища».

Читати далі...

Екологічний марафон

З нагоди Міжнародного дня Землі та Всеукраїнського дня довкілля у ЛПК УАД пройшов екологічний марафон.

В рамках проведення марафону було розпочато збір батарейок та макулатури, яку викладач кольорознавства Павлова О. Ю.

Читати далі...

Робота комісії з проведення акредитаційної експертизи

З 27 по 29 березня 2018 року у Львівському поліграфічному коледжі УАД працює експертна комісія з проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.05150104 «Дизайн друкованої продукції».

Читати далі...

Подорож до Кракова

14-16 березня 2018 року студентки Куцова О. і Борсук О. та викладачі Косарчин О. Т. і Ярка Н. В. побували в гостях у Спілці шкіл поліграфічно-медійних ім. Зенона Клємєнсєвіча у Кракові.

У ці дні в навчальному закладі підводили підсумки Міжнародного графічного конкурсу, який цьогоріч проходив під гаслом «Здорове тіло – стійке середовище».

Читати далі...

Тиждень циклової комісії комп'ютерно-інтегрованих технологій

У рамках тижня циклової комісії комп’ютерно-інтегрованих технологій, який тривав з 12 по 16 березня 2018 року, проведені екскурсії для студентів 22 групи  у друкарню СП ТзОВ «ЕККО» та студентів 32 групи у друкарню ПРАТ «Видавничий дім «Високий Замок».

У бібліотеці коледжу розгорнута експозиція «450 років виходу Учительного Євангелія Івана Федоровича» та

Читати далі...

Відвідання виставки «Геній – Леонардо да Вінчі»

6 березня студенти коледжу відвідали виставку «Геній – Леонардо да Вінчі». В межах екскурсії викладач Яриш Оксана Степанівна розповіла про діяльність видатного італійського винахідника та інженера.

Під час екскурсії студенти мали змогу не лише ознайомитись із зразками революційних винаходів військової інженерії, механізмів та машин середньовіччя, але й випробувати їх в дії.

Читати далі...

Зустрічали весну з Антоничем!

2 березня 2018 р., напередодні Всесвітнього дня письменника, відомий літературознавець Данило Ільницький у Львівському поліграфічному коледжі

Читати далі...

Трагікомедія Миколи Куліша “МИНА МАЗАЙЛО”

22 лютого 2018 року в коледжі відбулася прем’єра трагікомедії Миколи Куліша «Мина Мазайло», яку інсценізували студенти І та ІІ курсів, а проблеми, порушені в ній, не втратили актуальності сьогодні.

Чи не на часі

Читати далі...

Вечір добра і любові

24 лютого 2018 року у Львівській обласній філармонії відбулося святкування подвійного ювілею — 90-річчя української поетеси-піснярки, заслуженої діячки мистецтв України Анни Канич та 50-річчя її творчої діяльності.

Анна Канич  це – жінка-легенда, мисткиня поетичного слова. У її творчому доробку більше двохсот пісень.

Читати далі...

Презентація повісті-фентезі Нати Гриценко

14 лютого 2018 року для студентів-редакторів відбулася презентація повісті-фентезі Нати Гриценко «Тінь на порозі» видавництва «Академія»

Читати далі...

Урочисте вручення дипломів

15 лютого 2018 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам трьох спеціальностей – «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації», «Друкарське виробництво», «Обслуговування машин та технологічних ліній пакування».

На святі переплелися і радість, і сум, адже у стінах коледжу нинішні випускники навчалися і вправлялися у фаховій майстерності,

Читати далі...

Екскурсія до Гарнізонного храму апостолів Петра і Павла

20 лютого в день пам’яті Героїв Небесної Сотні викладач культурології Яриш О. С. організувала екскурсію до Гарнізонного храму апостолів Петра і Павла – місця пам’яті та пошани новітніх героїв України.

Читати далі...

Вечір пам’яті Андрія Кузьменка

6 лютого 2018 року студенти Львівського поліграфічного коледжу УАД  вшанували пам’ять Андрія Кузьменка – Кузьми.

І цей вечір пам’яті став скромним внеском студентів коледжу в оцінку того, що

Читати далі...

Рейтинговий список студентів

Рейтинговий список студентів

за результатами заліково-екзаменаційної сесії у І семестрі 2017-2018 н.р.

І курс

Читати далі...

Вітаємо наших митців!

 З 2 по 10  грудня  відбулась  міжнародна  виставка-конкурс сучасного  мистецтва « Ukrainian Art Week» – «Український тиждень мистецтв»,  в якій взяли участь студенти та викладачі Львівського

Читати далі...

VIIІ міжвузівська студентська науково-пошукова конференція «СВІТ НАВКОЛО НАС»

14 грудня 2017 року у Львівському поліграфічному коледжі УАД відбулася VIIІ міжвузівська студентська науково-пошукова конференція «СВІТ НАВКОЛО НАС», учасниками якої, окрім студентів нашого навчального закладу, були студенти КЗ ЛОР "Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича", Львівського автомобільно-дорожнього коледжу  НУ «Львівська політехніка», Читати далі...

Відкрите заняття викладача Щесюка Т. А.

13 грудня 2017 року викладач обчислювальної техніки і програмування Щесюк Т. А.

Читати далі...

Екскурсія у Державний природознавчий музей НАН України

Студенти першого курсу з викладачем біології Гавриленко-Бойко З. В.

Читати далі...

Турнір «Еврика»

Турнір «Еврика» з природничих дисциплін проводився для студентів І- ІІ курсів.

         

Читати далі...

Літературний лекторій. Гість Ростислав Чопик

«Не розум із книг, а книги із розуму народилися.

Читати далі...

Вечір пам'яті жертв Голодомору

24 листопада у Львівському поліграфічному коледжі відбувся Вечір-реквієм до Голодомору 1932-1933 рр., у якому взяли участь студенти всіх спеціальностей.

Вечір проводився з нагоди пам’яті жертв Голодомору та акції

Читати далі...

Вітаємо переможців Обласного конкурсу авторської пісні

ВІТАЄМО студентів ІІІ курсу Львівського поліграфічного коледжу УАД

Дмитра ЗАХАРКА та Олексія БОНДАРУКА – учасників гурту «The ONCE» –

з І місцем на Обласному конкурсі авторської пісні!!!

Бажаємо нових перемог!

Студенти Львівського

Читати далі...

Конкурс КВК

21 листопада 2017 року з ініціативи студентів гуртожитку в коледжі було відновлено конкурс КВК. Змагалися три команди: «Файні дівки зі Львова», «Люди в чорному», «Львівські батяри».

Читати далі...

Oбласний семінар-практикум від видавництва Oxford University Press

22 листопада 2017 року у Львівському поліграфічному коледжі УАД відбувся обласний семінар-практикум за участю представника видавництва Oxford University Press – п. Лариси Сичивиці для викладачів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Читати далі...

Студентська науково-практична конференція

Читати далі...

Андрій Содомора: гармонія думки і слова

13 листопада 2017 року до Львівського поліграфічного коледжу завітав особливий гість –  перекладач, письменник, учений, професор кафедри класичної філології Львівського

Читати далі...

Секрети видавничої кухні у Львівському поліграфічному коледжі

15 листопада 2017 року в стінах Львівського поліграфічного коледжу презентували свої видання дві авторки: Віра Манько – “Медове печиво”, Ольга Вербенець – “Страви на 4

Читати далі...

Міжнародний конкурс методичних розробок «Педагогічний талант»

З 25 жовтня 2017 до 1 листопада 2017 року в Алматинському коледжі поліграфії відбувався  щорічний Міжнародний конкурс методичних розробок «Педагогічний талант», метою якого є підтримка інноваційної діяльності педагогів, які використовують різні освітні технології в навчальному процесі.

Конкурс проводився за такими номінаціями:

- «Методична розробка заняття із

Читати далі...

Квест «Львів підпільний»

До 75 річниці створення УПА в ЛПК УАД відбувся квест. Маршрут проходив через підпільні квартири та установи, пов’язані з діяльністю ОУН та УПА у Львові. Участь у грі взяло 10 команд: і Ховрашки, і Синички, і Варенички, і Січові Дівки, і Терті Пляцки, і Чотири спартанці, і Youth...Їздили А.В.Т.О. ВС 18дд та розгледіли 75 відтінків УПА.

Читати далі...

75 років створення УПА. Екскурсії у музеї

До 75-ої річниці створення Української повстанської армії викладачі циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки організували ряд екскурсій.

Читати далі...

СПІЛЬНА МОЛИТВА ЗА УСПІХИ ТА ПРОЦВІТАННЯ ЛПК УАД

13 жовтня 2017 року, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці (що вже стало доброю традицією), до Львівського поліграфічного коледжу УАД завітав священик храму святої Пʼятниці

Читати далі...

«ЛІКНЕП ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКА»

«Лікнеп для першокурсника» – назва студентського розважального вечора, який днями відбувся у Львівському поліграфічному коледжі УАД у межах святкування Дня навчального закладу. На одній сцені акторську майстерність демонстрували студенти-першокурсники, яких у гумористичний спосіб навчали «виживати» в коледжі випускники.

Читати далі...

Захисники рідної землі

«Захисники рідної землі» — так називалася зустріч студентів ЛПК УАД з військовими, які стояли на охороні української державності у XVIІ ст., ХХ ст. та охороняють Україну від східного агресора сьогодні.

Читати далі...

Олені Кульчицькій присвячується…

В арт-галереї Львівського поліграфічного коледжу відкрито виставку творчих робіт  студентів спеціальності «Дизайн друкованої продукції» приурочену 140-річниці з дня народження нашої землячки, народної художниці УРСР, графіка, художника, педагога, лауреата Державної премії УРСР імені Т. Г. Шевченка  Олени Кульчицької.

Читати далі...

14 жовтня - День захисника України

14 жовтня – особливий день для кожного українця.

Читати далі...

Майстер-клас для малечі

Викладачі та студенти-волонтери нашого навчального закладу 4 жовтня 2017 року  провели майстер-клас із виготовлення пакувань для дітей із Львівського дитячого будинку №1.

Читати далі...

XIV Міжнародний конкурс творчих робіт «Уроки війни та Голокосту — уроки толерантності»

27-29 вересня 2017 року у Києві відбувся фінал XIV Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів та вчителів «Уроки війни та Голокосту — уроки толерантності», учасниками якого були студенти та викладачі Львівського поліграфічного коледжу УАД.

У фінал конкурсу відібрані дві роботи cтудентів нашого навчального закладу, зокрема, мультфільм «Дівчинка в

Читати далі...

Видавничий дім «Академія» у коледжі

Нарешті Форум завітав і до нас! У п'ятницю, 15 вересня, відбулася презентація книги видавництва "Академія" "Любов така".


Здавалося, тема кохання вже настільки проговорена, що людям достатньо літератури такої тематики, однак досвід показує, що кохання ніколи не вийде з моди, ніколи не

Читати далі...

ЛЮДИНА З ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ

Памяті Михайла Стефановича АНТОНИКА

Ось уже рік ми без Вас, Михайле Стефановичу. Важко  змиритися з тим, що Ви покинули цей світ назавжди.  Ви були надзвичайною людиною - працьовитою, наполегливою, енергійною, порядною, щирою та життєрадісною.

Читати далі...

Накази на зарахування

/abiturients/nakazi_na_zaraxuvannya.html

Золота естафета Ірини Марчак

Вітаємо Ірину МАРЧАК студентку Львівського поліграфічного коледжу УАД, яка у складі жіночої естафетної команди 4х400 метрів виграла чемпіонат Європи U20 з легкої атлетики.

 

Українська команда у складі Іванни Аврамчук, Джойс Коби, Ірини Марчак і Анастасії Бризгіної вийшла до

Читати далі...

«Місто професій» у Львові

Цьогоріч у «Місті професій» виросло справжнє літературно-поліграфічне містечко, яке створили Львівський поліграфічний коледж, Проектний офіс “Львів - Місто літератури ЮНЕСКО”, Кластер видавничої діяльності та поліграфії, ПП “Диз-Арт”

Читати далі...

Міжнародний конкурс професійної майстерності "Геній у поліграфії"

12-14 квітня 2017 року в Алматинському коледжі поліграфії відбувся Міжнародний студентський конкурс професійної майстерності  «Геній у поліграфії» серед студентів технічних спеціальностей, приурочений 40-річчю з навчального закладу.

Від Львівського поліграфічного коледжу УАД на конкурс була подана робота студентки 3-го курсу спеціальності «Комп’ютерна обробка текстової, графічної

Читати далі...

Відкритий кубок ректора УАД з баскетболу

23–24 травня 2017 року у спортивному залі Львівського торговельно-економічного університету відбувся відкритий кубок ректора Української академії друкарства  з баскетболу.

У змаганнях взяли участь п’ять баскетбольних команд:

-           «Flight» (Львівський поліграфічний коледж

Читати далі...

Квест «Львів мультикультурний»

24 травня відбувся квест «Львів мультикультурний», маршрут якого проходив основними пам’ятками різних народів, що проживали на території нашого міста. У різний час Львів населяли русини, німці, вірмени, євреї, поляки, італійці, греки, які залишили по собі яскраві зразки національних традицій.

Читати далі...

Нагородження найуспішніших учнів і студентів з Львівщини

Сьогодні в Національному університеті імені Івана Франка відбулось нагородження найуспішніших учнів і студентів з Львівщини - переможців і призерів всеукраїнського рівня міжнародних конкурсів і олімпіад. Серед них - студентки Львівського поліграфічного коледжу УАД, що стали переможцями серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Читати далі...

Нагородження переможців конкурсу ім. Т. Шевченка

20 травня 2017 року. КАНІВ. Тарасова гора. Нагородження переможців VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Великий Кобзар і студентка ІІ курсу Львівського поліграфічного коледжу УАД Світлана Цмоканич, яка у всеукраїнському (фінальному) етапі конкурсу посіла І місце.

Дякуємо. Пишаємося.

Читати далі...

Наші студенти найкращі!

16 травня 2017 року в Києві у приміщенні Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка відбулось нагородження переможців всеукраїнського етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Читати далі...

День вишиванки у ЛПК УАД

18 травня студенти, викладачі та працівники Львівського поліграфічного коледжу різнобарв’ям кольорів та розмаїтістю узорів вишитих сорочок відзначили День вишиванки, свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу в якому закладено певний генетичний код, що творить довершену і гармонійну долю людини.

Читати далі...

Міжнародний конкурс графіки «Recycling Rescue for the World»

20-21 квітня 2017 року у Спілці поліграфічно-медійних  шкіл ім З. Клеменсєвіча м.

Читати далі...

Вечір пам'яті "Вирвані з коренем"

 

Цієї весни минає 70 років операції «Вісла», яка стала апогеєм трагедії українців Лемківщини, Надсяння, Підляшшя і Холмщини, коли їх примусово було переселено на північ та захід

Читати далі...

Висновки експертної комісії МОНУ про підсумки акредитаційної експертизи

Спеціальність 5.03051001 "Товарознавство та комерційна діяльність"

Читати далі...

Робота експертних комісй

У Львівському поліграфічному коледжі Української академії друкарства 24-25 квітня працює комісія з проведення акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальностей "Товарознавство та комерційна діяльність", "Видавнича справа та редагування", "Бухгалтерський облік".

          

Читати далі...

Гордимося переможцями мовних конкурсів

Вперше в історії Львівського поліграфічного коледжу УАД студенти нашого навчального закладу стали переможцями ФІНАЛЬНИХ (ВСЕУКРАЇНСЬКИХ) етапів трьох мовних конкурсів.

Це студентки однієї групи (26-ої) спеціальності "Видавнича справа та редагування".

Читати далі...

День Львівського поліграфічного коледжу УАД

5 квітня 2017 року в Львівській обласній бібліотеці для юнацтва, що на площі Ринок, 9, відбувся день Львівського поліграфічного коледжу УАД.

Майстер-клас з виготовлення листівок у техніці «монотипія», вікторина «Що ми знаємо про книгу» (а

Читати далі...

Зустріч із Тарасом Гавриком

4 квітня 2017 року відомий львівський музикант, журналіст, теле- та радіожурналіст Тарас Гаврик у межах туру навчальними закладами #НАДИХАЙ,  мета якого спонукати молодих людей іти вперед і досягати своєї мети, зустрівся зі студентською громадою Львівського поліграфічного коледжу

Читати далі...

ЗАПРОШУЮТЬ НА РОБОТУ

ПП «Кадр» - операторa цифрової машини

Контактна особа Горун Павло Павлович

тел. 097-990-24-79

 

ТзОВ «VD Друк» - фахівця для роботи з векторною та растровою графікою

Контактна особа Дзюбій Наталя

тел.

Читати далі...

Екскурсія Вірменським кварталом

30 квітня 2017 року відбулась екскурсія Вірменським кварталом міста Львова, яку організувала викладач культурології Яриш Оксана Степанівна. Студенти разом з викладачами прогулялись затишними закавулками Вірменської вулиці, послухали розповідь про історію вулиці.

Читати далі...

Підсумки тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки

В рамках тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки, присвяченого Року Української революції 1917-1921 рр., більше 100 студентів Львівського поліграфічного коледжу відвідали експозиції музеїв Львова.

Читати далі...

ЛПК УАД на ХІ Книжковій толоці у Миколаєві

18–19 березня 2017 року у межах дитячої програми ХІ Книжкової толоки викладачі Львівського поліграфічного коледжу УАД Ольга Юріївна Павлова та Петро Федорович Бирич, а також заступник директора з виховної роботи Леся Миронівна Хомчак разом зі студентами-дизайнерами Богданом Віртом, Танею Яськів, уродженцями Миколаєва, провели майстер-клас з виготовлення пакування для подарунків та вікторину

Читати далі...

ШЕВЧЕНКОЗНАВЧА ВІКТОРИНА

9 березня 2017 року, у 203-річницю від дня народження генія української нації Тараса Шевченка, у Львівському поліграфічному коледжі відбулась Шевченкознавча вікторина.

 

Вікторину для визначення найкращого знавця творчості Тараса Шевченка організували студенти другого курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Світлана Цмоканич, Катерина Лисицька та Анастасія Круткевич під

Читати далі...

ДЕНЬ ДРУКАРЯ

15 березня 2017 року головою циклової комісії спеціальності «Друкарське виробництво» Павловою О. Ю. та викладачем Биричем П. Ф.

Читати далі...

Музичний вечір «Пісні нашої слави та гідності»

16 лютого 2017 року до третьої річниці Революції гідності студенти підготували музичний вечір «Пісні нашої слави та гідності».

Читати далі...

Проект «Історія крізь об’єктив»

20 лютого 2017 року, вшановуючи пам’ять героїв Небесної сотні, в межах проекту «Історія крізь об’єктив» у коледжі було продемонстровано фільм «Зима у вогні», номінований на премію «Оскар» (2016). Фільм-хроніка переніс усіх присутніх на два роки назад, у дні протистояння між народом і владою на Майдані.

Читати далі...

Урочисте вручення дипломів

На святі переплелися і радість, і сум, адже у стінах коледжу нинішні випускники навчалися і вправлялися у фаховій майстерності, дружили і закохувалися, подорожували і розважалися, сміялися і сумували – у стінах коледжу вони жили.

Читати далі...

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

               

Вітаємо переможницю вікторини – Маргариту Маркітан 

Читати далі...

Обласне методичне об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін

8 лютого 2017 року у Львівському поліграфічному коледжі УАД відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін, яке очолює Рябоконь Ніна Сергіївна.

Під час проведення круглого столу обговорено питання методик викладання електротехнічних дисциплін у ВНЗ І-ІІ р. а.

Читати далі...

Рейтинговий список студентів на 2 семестр 2018/2019 н.р.

/students/priznachennya_stipendiji/rejtingovij_spisok_studentiv.html

Порядок формування рейтингу успішності

ПОРЯДОК

формування рейтингу успішності студентів

Львівського поліграфічного коледжу УАД

для призначення академічних стипендій на ІІ семестр 2016/2017 н. р.,

затверджений на засіданні педагогічної ради коледжу 31 січня 2017 р.

 

1.

Читати далі...

Тиждень циклової комісії математичної та природничо-наукової підготовки

Проведення тижня циклової комісії математичної та природничо-наукової підготовки розпочався з проведення турніру з природничих дисциплін «ЕВРИКА».

Читати далі...

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Заходи

Заходи, організовані викладачами циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки

Гривняк О. І., Гутвертом Т. Є., Дмитрівим П. А., Юрченко В. М.

 Участь у презентації   виставки 

Читати далі...

27 січня - день пам'яті жертв Голокосту. Виставка

Дизайн студентки 38 гр. Яськів Тетяни

ВІТАЄМО!

Серед переможців конкурсу з української мови імені П. Яцика дві студентки Львівського поліграфічного коледжу УАД: Маркітан Маргарита та Пастернак Олена.

А днями стали відомі результати мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка. І знову серед переможців студентка Львівського поліграфічного коледжу Цмоканич Світлана.

Вітаємо. Пишаємося.

Читати далі...

Підсумки Конкурсу різдвяно-новорічної листівки

22 грудня 2016 року відбулось нагородження учасників Конкурсу різдвяно-новорічної листівки (пам'яті Леопольда Левицького).

Читати далі...

Свято Миколая у Львівському геріатричному пансіонаті

Свято Миколая ми пов’язуємо з подарунками, адже кожен чекає у цей день бодай якогось гостинця. Тому 19 грудня студенти Львівського поліграфічного коледжу УАД і вирушили у Львівський геріатричний пансіонат, що на вулиці Медової Печери. На кошти, які зібрала студентська громада нашого коледжу, були придбані фрукти, солодощі та речі першої необхідності для людей похилого віку.

Читати далі...

Свято для вихованців дитячого будинку №1

Напередодні Дня святого Миколая студенти-волонтери Львівського поліграфічного коледжу організували свято для вихованців дитячого будинку №1.

Читати далі...

Концерт «The once» and «Правий бій»

13 грудня 2016 року в актовому залі з концертною програмою виступили студенти Олег Галів, учасник групи «Правий бій», а також Олексій Бондарук та Дмитро Захарко – учасники гурту «The once».

Читати далі...

Українські вечорниці

Сьогодні, на початку ХХІ ст., етнічні мотиви стають дедалі популярнішими, адже всі розуміють, що в епоху суспільного прогресу важливо не втратити національної самобутності. Отож 8 грудня 2016 р.

Читати далі...

Лекція «Еволюція рукописного шрифту. Історичні витоки та сучасне застосування».

9 грудня 2016 р. проведено мультимедійну лекцію «Еволюція рукописного шрифту. Історичні витоки та сучасне застосування».

Читати далі...

Лекція «Сучасні тенденції та аспекти українського малярства»

6 грудня 2016 р. викладач спецдисциплін Жеребецька Олена Миколаївна провела мультимедійну лекцію «Сучасні тенденції та аспекти українського малярства».

Читати далі...

Перегляд творчих студентських робіт

1 грудня 2016 р. проведено перегляд творчих студентських робіт 48 та 38 груп з дисциплін «Рисунок» та «Живопис».

Читати далі...

Екскурсія в «Музей анатомії»

1 грудня 2016 року проведено екскурсію в «Музей анатомії» Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Читати далі...

Бесіда на тему «Як будувати стосунки між хлопцем і дівчиною»

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

У вівторок, 29 листопада 2016 року, учасники спільноти «Благословення», що діє при храмі свв. Володимира і Ольги, провели зі студентами коледжу бесіду на тему «Як будувати стосунки між хлопцем і дівчиною».

Читати далі...

Екскурсія в музей Леопольда Левицького

У форматі проведення тижня циклової комісії спеціальності "Дизайн друкованої продукції", студенти 38 групи відвідали художньо-меморіальний музей Леопольда Левицького. Дякуємо  завідувачу музею - пані Жмурко Оксані Ярославівні, яка ознайомила студентів з експозицією та провела майстер-клас виготовлення гравюри на друкарському пресі Леопольда Левицького.

Читати далі...

Екскурсія в аптеку-музей "Під чорним орлом"

16 листопада відбулася екскурсія студентів коледжу в аптеку «Під чорним орлом», зініційована викладачем культурології Яриш О. С.

Читати далі...

Вибори голови студентського самоврядування

17 листопада 2016 року, на День студентського самоврядування в коледжі, відбулося переобрання голови студентського парламенту.

Читати далі...

День студентського самоврядування

Уже стало традицією, що на один день, 17 листопада (Міжнародний день студента), влада у коледжі переходить у руки студентської молоді.

Цього року студенти теж мали можливість випробувати себе у ролі керівників та викладачів ЛПК УАД. Упродовж дня студентський педагогічний колектив проводив заняття та оперативно вирішував поточні питання.

Читати далі...

Ярмарок доброти у сиротинцях та інтернатах Львова

11-13 жовтня 2016 року студенти та викладачі Львівського поліграфічного коледжу УАД з нагоди Дня рідного навчального закладу влаштували «Ярмарок доброти» і для тих, хто найбільше потребує нашої допомоги і уваги. Це насамперед вихованці сиротинців та інтернатів.

Читати далі...

СПІЛЬНА МОЛИТВА ЗА УСПІХИ ТА ПРОЦВІТАННЯ КОЛЕДЖУ

13 жовтня 2016 року, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, до Львівського поліграфічного коледжу УАД завітав настоятель храму святої Пʼятниці отець Ігор, аби разом із студентським та викладацьким колективом схилитися в молитві перед Пречистою Дівою Марією і попросити захисту та благословення для навчального закладу.

Цього дня із сумом згадували покійного директора Михайла Стефановича Антоника, з

Читати далі...

Кубок ректора з міні-футболу

Щорічно ректорат, профком студентів, кафедра фізичного виховання Української академії друкарства організовують «Кубок ректора з міні-футболу».  22-23 листопада у ЛНУВМ та БТ С.

Читати далі...

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи —  свято в Україні, що відзначається 21 листопада на честь початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, вшанування громадянського подвигу, патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Українці як нація пережили

Читати далі...

17 листопада – Міжнародний день студентів. Вітаємо!

Шановні студенти, вітаємо вас зі святом!

Ви завжди були, є і будете рушійною силою у суспільстві.

Читати далі...

Екскурсія в аптеку-музей "Під чорним орлом"

Готові до чергової порції пізнання нового?

Тоді відкладіть усі свої плани і приєднуйтесь
16 листопада 2016 року о 15:00

до відвідання алхімічної лабораторії, флігеля, підвалів

Читати далі...

Гра "Грушевський-квест"

11 листопада відбулася гра «Грушевський-квест», маршрут якої проходив місцями пов’язаними з ім’ям науковця, політика, публіциста Михайла Грушевського.

Читати далі...

Подорож до Києва

22 жовтня 2016 року студенти коледжу побували у Києві, де мали змогу оглянути визначні місця столиці, побувати на Майдані Незалежності та вшанувати пам'ять Героїв Небесної сотні.

Читати далі...

Ярмарок доброти

11 жовтня 2016 року студенти та викладачі Львівського поліграфічного коледжу УАД відзначили День навчального закладу, влаштувавши «Ярмарок доброти».

Читати далі...

Вшанування пам’яті жертв тоталітарних режимів

У вересні 2016 року до 75-ї річниці трагедії Бабиного Яру студенти Львівського поліграфічного коледжу згадали також і жертв тоталітарних режимів, відвідавши місця масових знищень у Львові.

Щоб вшанувати пам’ять тисяч загиблих українців, поляків, євреїв у роки Другої світової війни, запалили свічки пам’яті біля пам’ятника жертвам тоталітарних режимів та пам’ятника жертвам Львівського

Читати далі...

У Львові стартує Форум видавців

15-18 вересня Львів прийматиме 23-й Форум видавців.

Головна тема цьогорічного Форуму – «Межі кордонів». Впродовж чотирьох днів відбудеться багато різноманітних подій, зокрема: величезна кількість презентацій, дискусій, творчих зустрічей, круглих столів, автограф-сесій, публічних інтерв’ю, майстер-класів, лекцій тощо.

Читати далі...

Результати вступних випробувань

/abiturients/resultat_ispytiv_2018.html

Правила прийому до ЛПК на 2017 рік

http://lpkuad.com/abiturients/pravila_prijomu.html

Пориньте у світ «Тіней...»

У Львівському палаці мистецтв 26 червня 2016 року  стартував проект «Тіні забутих предків. Виставка».

Експозиція наповнена фактами та артефактами про сучасність та минувшину культового фільму Сергія Параджанова. Тут проглядаються особисті історії авторів кінострічки та акторів, а також колективний голос гуцульської культури.

Читати далі...

Звіт про участь в програмі «Адміністрування в системі коледжів у США»

21 червня 2016 року директор Львівського поліграфічного коледжу УАД Антоник М. С. звітувався перед педагогічним колективом про участь в українсько-американській програмі «Адміністрування в системі коледжів у США».

М. С.

Читати далі...

ЮВІЛЕЙНА ФРАНКІАНА

У ювілейний рік Івана Франка — 160-річчя від дня народження та 100‑річчя від дня смерті — на спеціальності «Видавнича справа та редагування» Львівського поліграфічного коледжу Української академії друкарства організували низку заходів, присвячених Іванові Франкові.

25 травня відбулась зустріч з відомими франкознавцями Богданом Тихолозом та Наталею Тихолоз.

Читати далі...

Українсько-американська програма «Адміністрування в системі коледжів у США»

З 16 квітня по 28 травня 2016 року за фінансової підтримки Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США керівники українських коледжів, серед яких був директор нашого навчального закладу Антоник М. С., на чолі з завідувачем сектора доуніверситетської освіти МОН України Карпенком Є. А.

Читати далі...

Екскурсія старовинним Львовом

26 травня викладач культурології Яриш Оксана Степанівна організувала екскурсію старовинним Львовом. Студенти мали змогу дізнатися багато нового і цікавого про найвизначніші архітектурні пам’ятки доби Середньовіччя.

Читати далі...

День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження

   День  працівників  видавництв,  поліграфії  і  книгорозповсюдження  відзначається  в  Україні згідно з Указом Президента (№ 563/99, від 25.05.99 р.) щорічно в останню суботу травня.

Друковане слово є одним із визначальних факторів формування національної свідомості українців.

Читати далі...

ВІТАЄМО!

Вітаємо студентів Львівського поліграфічного коледжу УАД:

СОКУЛЬСЬКУ Вікторію (28 група),

СЛЄСАР Наталію (28 група),

МІСЮРУ Ірину (28 група),

ЗАХАРКА Дмитра (11 група),

БОНДАРУКА Олексія (11 група),

які посіли ІІ місце на Обласному творчому

Читати далі...

День Матері

В Україні  День Матері відзначають другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої  Діви Марії.

Безумовно, День Матері - це одне із найзворушливіших свят, тому що кожен із нас упродовж життя несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного

Читати далі...

1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо

2014 року вперше в історії України офіційні заходи з нагоди завершення Другої світової війни в Європі та перемоги над нацизмом проходили два дні — 8 й 9 травня.

Читати далі...

Конкурс творчого малюнка до Дня матері

5 травня у Художньо-меморіальному музеї Олени Кульчицької відбулося нагородження переможців  конкурсу творчих робіт до Дня Матері.

Художньо-меморіальний музей Олени Кульчицької щорічно організовує конкурс творчих робіт, який має на меті широке залучення творчої учнівської та студентської молоді Львівщини до відзначення Дня Матері.

Студенти спеціальності «Дизайн друкованої продукції», під

Читати далі...

Вітаємо!

Вітаємо КУДЕНКО Каріну, студентку 11 групи спеціальності "Комп'ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації", яка зайняла ІІІ місце на Обласній олімпіаді з математики сред студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Виховний захід «Чорнобиль: 30 років після»

26 квітня 2016 року в актовому залі коледжу відбувся виховний захід «Чорнобиль: 30 років після», зініційований викладачем географії Гривняк О. І., головним меседжем якого стала теза: «Трагедію породжує безвідповідальність».

Студенти коледжу Кістів Роман, Ганчо Олексій, Пляцок Таня, Пастернак Олена, Малай Максим, Матушевська Юля, Грисьо Тарас, Булла Ліля, Семінка Ростислав, Мазур

Читати далі...

Лекція «Клімат VS Цивілізація»

25 квітня 2016 року, напередодні 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, викладач історії Гутверт Т. Є. провів відкриту лекцію на тему «Клімат VS Цивілізація». Лектор проаналізував вплив природних чинників на становлення, розвиток і загибель людських цивілізацій від моменту появи Homo sapiens до сучасності.

Читати далі...

Вітаємо!

Вітаємо студентку 18 групи спеціальності "Дизайн друкованої продукції" СКОРОПАД Христину, яка зайняла ІІІ місце у ХХІ обласній олімпіаді із зарубіжної літератури серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Чемпіонат Львівської області з армспорту

20 квітня 2016 року відбувся Чемпіонат Львівської області з армспорту серед ВНЗ I-II рівня акредитації.

Львівський поліграфічний коледж УАД у змаганнях представляли студенти: Микола Антоник (24 гр., спеціальність «Обслуговування машин і технологічних ліній пакування»), Георгій Рисак (26а гр., спеціальність «Видавнича справа та редагування»), Богдан Слоцький (32 гр., спеціальність

Читати далі...

ВЕСНА. ШЕКСПІР. КНИГА

14–22 квітня 2016 року у Львівському поліграфічному коледжі відбулася низка заходів з нагоди 400-річчя від дня смерті Вільяма Шекспіра та Всесвітнього дня книги й авторського права.

Читати далі...

Тиждень циклової комісії технічних дисциплін

З 18 по 25 квітня 2016 року цикловою комісією технічних дисциплін проведено низку навчально-виховних заходів, зокрема: екскурсію  у ТзОВ «Еластик-Вал» та навчально-демонстраційний центр фірми «Heidelberg», зустріч із професорсько-викладацьким колективом кафедри Читати далі...

ЧОРНОБИЛЬ – БІЛЬ, ЯКИЙ НЕ МИНАЄ…

    

 

Ми — атомні заложники прогресу.

Читати далі...

Poetry rendezvous

On April 19 the students of Lviv printing college arranged the poetic rendezvous “Charming melody of poetry and spring”. The guests of this event have got a great chance to enjoy the poetry of prominent English authors and the songs presented by our talented students. It has brought a lot of inspiration and positive emotions.

Читати далі...

Вітаємо з перемогою!

З 10 по 13 квітня 2016 року в м. Харкові пройшов чемпіонат України з армспорту серед ветеранів, юнаків та юніорів.

Читати далі...

ХVІ обласна олімпіада з інформатики

16 квітня 2016 року відбулася ХVІ обласна олімпіада з інформатики. Студентка коледжу Гладьо Ольга, керівником якої була викладач інформатики Стеців Л.

Читати далі...

Відкрите заняття з дисципліни «Основи технічної механіки»

У березні 2016 року Микитюк І. М. провів відкрите заняття з дисципліни «Основи технічної механіки». Заняття було цікавим не лише за темою, а й за методами проведення. Це була гра-аукціон, де основними лотами були питання про аксіоми, поняття і закони статики.

Читати далі...

Механіки навчаються та відпочивають

                                   Англомовна екскурсія

17 березня 2016 року  викладачі коледжу Жила М. Р. Та Гривняк О. І. провели англомовну екскурсію у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім.

Читати далі...

Поїздка в сиротинець

Зовсім недавно, зібравши невелику команду, ми, студенти Львівського поліграфічного коледжу, поїхали в дитячий притулок, що на вул. Левандівській, 17.

Читати далі...

Інтелектуальна гра "Брейн-ринг"

Проблеми охорони праці та безпеки життєдіяльності людини, які пов’язані з погіршенням екологічного стану окремих регіонів та планети в цілому в умовах науково-технічного прогресу, сьогодні стали пріоритетними для світової цивілізації.

Не менш важливими є завдання охорони життя та здоров’я громадян під час їх трудової діяльності, створення безпечних та нешкідливих умов праці.

Проблема безпечної

Читати далі...

Відвідання пожежно-технічної виставки

16 березня 2016 року студенти 46 групи спеціальності «Видавнича справа та редагування» у рамках вивчення дисципліни "Основи охорони праці" відвідали пожежно-технічну виставку, що знаходиться у будівлі Головного управління ДСНС України у Львівській області, вул.

Читати далі...

Науково-популярна конференція «Інтелектуальний цвіт нації»

22 березня 2016 року в актовому залі коледжу відбулася науково-популярна конференція «Інтелектуальний цвіт нації», яку підготували студенти 27, 22 та 22а груп.

Зміст доповідей засвідчив, що українці – інтелектуально потужна нація, а уродженці України формують світовий інтелектуальний простір.

Читати далі...

Науково-дослідницька конференція «Андрей Шептицький – будівничий держави, князь церкви, лідер нації»

22 березня 2016 року студенти нашого коледжу Тетяна Пляцок, Мар’яна Роман, Вікторія Ходор взяли участь у науково-дослідницькій конференції «Андрей Шептицький – будівничий держави, князь церкви, лідер нації» серед студентів ВНЗ І–ІІ р. а.

Читати далі...

Наукова конференція, присвячена 160-й річниці від дня народження Івана Франка

18 березня 2016 року студенти коледжу Анна Добренька та Тетяна Пляцок взяли участь у науковій конференції, присвяченій 160-й річниці від дня народження Івана Франка, яка відбулася у Миколаєві Львівської області у межах заходів Книжкової толоки (цьогоріч ювілейної).

Студентки нашого коледжу, репрезентуючи франкознавчі дослідження і творчість Каменяра у видавничому просторі,

Читати далі...

Конкурс на краще виконання поезії "Наш Шевченко"

У четвер, 10 березня 2016  року, в актовому залі коледжу відбувся конкурс на краще виконання поезії Кобзаря “НАШ ШЕВЧЕНКО”, в якому взяли участь студенти різних спеціальностей та курсів коледжу.

Зі сцени звучало Шевченкове слово – читане і співане, але таке актуальне і сучасне молодим людям. Приємним сюрпризом стало виконання поезії Т.

Читати далі...

Студентський проект «Територія талантів коледжу»

У четвер, 3 березня 2016 року, в актовому залі коледжу було презентовано новий студентський проект «Територія талантів коледжу», який відкрили Христина ЛОПУШИНСЬКА та Олег ГАЛІВ, а також учасники літературної студії «СПАЛАХ» Ірина Колесник і Ольга Залізняк.

Вокальний та літературний талант творили на сцені гармонію музики і поетичного слова і переконували глядачів у тому, що студенти

Читати далі...

Екскурсія у ПрАТ "Видавничий дім "Високий Замок"

4 березня 2016 року студенти 32 та 32а груп спеціальності «Друкарське виробництво» разом із викладачем спеціальних технологічних дисциплін Сеньківською Наталією Євгенівною побували на екскурсії у друкарні ПрАТ «Видавничий дім «Високий Замок», де мали змогу ознайомитися із особливостями технологічного процесу виготовлення газет та журналів.

Читати далі...

Студентська конференція «Україна і світ: економічні аспекти успіху»

24 лютого обласне методоб’єднання викладачів економічної теорії (політичної економії) в актовій залі Львівського поліграфічного коледжу УАД провело студентську конференцію на тему «Україна і світ: економічні аспекти успіху». Участь у заході взяли студенти із 18 коледжів м. Львова та Львівської області.

Читати далі...

Свою Україну любіть,

Любіть її...

Читати далі...

Робота для випускників

Виробнича компанія «ПАКОТЕК»   

Контактний тел.

Читати далі...

Урочисте вручення дипломів

У лютому 2016 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам трьох спеціальностей – «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації», «Друкарське виробництво», «Обслуговування та ремонт поліграфічного обладнання».

На святі переплелися і радість, і сум, адже у стінах коледжу нинішні випускники навчалися і вправлялися у фаховій майстерності,

Читати далі...

Наші здобутки у практичній підготовці

Теорія без практики мертва, а практика без теорії сліпа

 

Студенти 32-а групи спеціальності  «Друкарське виробництво» завершили проходження навчальної практики, метою якої є закріплення та поглиблення знань, отриманих у процесі теоретичної підготовки, формування у студентів необхідних умінь і навичок роботи на друкарському обладнанні.

Для виявлення

Читати далі...

Виставка плакатів

19 лютого 2016 року в межах днів вшанування пам’яті героїв Небесної сотні в мистецькій галереї коледжу відбулося відкриття виставки плакатів, виконаних студентами ІІІ курсу спеціальності «Дизайн друкованої продукції».

Усі роботи

Читати далі...

Меморіальна конференція «Герої не вмирають»

18 лютого 2016 року в межах днів вшанування пам’яті героїв Небесної сотні у коледжі відбулася меморіальна конференція «Герої не вмирають».

Це не була звична для наших студентів наукова конференція. Це була година пам’яті, година скорботи, година, під час якої студенти розповідали про героїв, про їхній подвиг в ім’я майбутнього України.

Читати далі...

Перегляд фільму «Зима в огні»

16 лютого 2016 року в межах днів вшанування пам’яті героїв Небесної сотні у коледжі було продемонстровано фільм «Зима в огні», який цьогоріч номінований на премію «Оскар». Фільм-хроніка переніс усіх присутніх на два роки назад, у дні протистояння між народом і владою на Майдані. І викладачі, і студенти пережили знову ті ж емоції, як і взимку 2013–2014 рр.

Читати далі...

Дні пам'яті Героїв Небесної Сотні

Поки людина відчуває біль,
вона – жива.
Поки людина відчуває чужий біль,

вона  – людина.

Читати далі...

20 лютого – День Героїв Небесної сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого з метою увічнення великої людської, громадянської і національноївідваги та самовідданості, сили духу і стійкості

Читати далі...

Захист дипломних робіт студентів спеціальності «Друкарське виробництво»

25-28 січня 2016 року відбувся захист дипломних робіт студентів спеціальності «Друкарське виробництво».

Різноманітна тематика, що була запропонована цикловою комісією спеціальності «Друкарське виробництво», дала змогу студентам реалізувати на практиці отримані знання, що включають: досконале знання техніки та технології різних способів друку, аналіз можливостей друкарського обладнання,

Читати далі...

ВІТАЄМО!

Вітаємо

студентку спеціальності "Видавнича справа та редагування" Світлану ЦМОКАНИЧ

з перемогою в обласному етапі XVI Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Ми – друкарі!

29 січня 2016 року майстрами виробничого навчання Вишиваною Н. Б., Жилюк М. П. та Фалютою Т. І.

Читати далі...

Йорданські купання

З нагоди свята Водохреща  святкову крижану купіль спробували студенти-«моржі» спеціальності «Обслуговування машин і технологічних ліній пакування" разом із головою циклової комісії технічних дисциплін Романом Івановичем Гермаком.

Читати далі...

Захист дипломних проектів

27-28 січня 2016 року  відбувся захист дипломних проектів на спеціальності «Обслуговування та ремонт поліграфічного обладнання»

Читати далі...

Водосвяття у коледжі

У середу, 20 січня 2016 року, у вестибюлі коледжу відбулося водосвяття, після чого навчальний заклад було освячено йорданською водою.

Чин водосвяття здійснив настоятель храму Стрітення Господнього о.

Читати далі...

Відвідання Львівського геріатричного пансіонату

22 грудня 2015 року студенти коледжу разом з юними «Миколаями» із Сасова під керівництвом нашого випускника Андрія Танчина побували у будинку покинутих надій – Львівському геріатричному пансіонаті, що на вулиці Медової Печери, 71, де доживають віку понад три сотні самотніх та немічних львів’ян.

Емоції студентів від побаченого зашкалювали: як можна віддати батьків до будинку

Читати далі...

22 січня - День Соборності України

22 січня 1918 року Універсалом Центральної Ради було проголошено незалежність Української Народної Республіки.

Читати далі...

Перегляд творчих робіт студентів 48 групи

17 грудня 2015 року відбувся перегляд творчих робіт студентів 48 групи з дисципліни «Дизайн друкованої продукції» (викладач спецдисциплін Отчич Г.В.) на тему: «Художнє оформлення  обкладинки путівника».

Читати далі...

Проект "Мистецька мозаїка України»

17 грудня 2015 року в рамках тижня циклової комісії спеціальності «Дизайн друкованої продукції» в актовому залі коледжу відбулася презентація проекту «Мистецька мозаїка України», створеного студентами 28 групи під керівництвом викладача спецдисциплін Кертуцької У.

Читати далі...

Навчально-пізнавальна лекція «3D графіка в розробці елементів фірмового стилю»

15 грудня 2015 року викладачем спеціальних дисциплін Опанащуком Т. М.

Читати далі...

Фестиваль різдвяних вертепів

16 грудня 2015 року в коледжі відбувся фестиваль різдвяних вертепів, які, власне, і репрезентують розмаїття української вертепної традиції – як сучасної, так і давньої.

Читати далі...

Виставка-конкурс новорічно-різдвяної листівки

15 грудня 2015 року в Артгалереї коледжу відкрилася виставка-конкурс новорічно-різдвяних листівок, виконаних студентами І-ІV курсів спеціальності "Дизайн друкованої продукції".

Читати далі...

Лекція «Конституційні права людини та громадянина»

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини 10 грудня 2015 року викладач правознавства Терновська Н. П. провела відкриту лекцію «Конституційні права людини та громадянина».

Читати далі...

Відео-лекція «Про тварин у літературі та кіномистецтві»

12 грудня 2015 року студенти  першого курсу спеціальності «Дизайн друкованої продукції»  прослухали відео-лекцію на тему: «Про тварин у літературі та кіномистецтві» ( Андрій Прокопчук,  LVIV CINEMA CLUB).

Читати далі...

Візит американських освітян

12 грудня 2015 року Львівський поліграфічний коледж УАД відвідала делегація представників освіти і культури Держдепартаменту та коледжів Сполучених Штатів Америки, а також посольства США в Україні, у складі якої: Емілі Спенсер (Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США); ЛаРіта Хагар (Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США); Вілма

Читати далі...

Екскурсія в музей Леопольда Левицького

 

10 грудня 2015 року студенти спеціальності «Дизайн друкованої продукції» Львівського поліграфічного коледжу УАД відвідали "Графічну майстерню Леопольда Левицького" та взяли участь у майстер-класі з виготовлення відбитків на друкарському пресі відомого графіка.

Дякуємо працівникам музею за змістовну екскурсію та отриманий позитив від участі у майстер-класі.

Читати далі...

Виставка «Я маю право…»

Виставка «Я маю право…» експонується в Мистецькій галереї ЛПК УАД. Роботи розкривають розуміння студентами категорій прав і обов’язків та окремих прав людини. Відкриття виставки відбулося 7 грудня.

Читати далі...

Тиждень циклової комісії математичної та природничо-наукової підготовки

23 - 30 листопада 2015 року в коледжі проведено тиждень циклової комісії математичної та природничо-наукової підготовки.

         Розпочався тиждень циклової комісії із зустрічі з Христиною Мазепою, заслуженим

Читати далі...Читати далі...

Семінар з фізичного виховання

24 листопада 2015 року в актовому залі коледжу викладач фізичного виховання Алексєєва М. П. провела семінар на тему «Самостійна робота студентів».

Студенти підготували низку презентацій, розробили комплекс вправ для самостійних занять – розминка, силові вправи, розтяжка. Запропонований комплекс вправ продемонстровано зі сцени.

Читати далі...

Обласний конкурс авторської та патріотичної пісні

28 листопада 2015 року студентки коледжу Христина Лопушинська, Марʼяна Роман та Соломія Дума взяли участь у Обласному конкурсі авторської та патріотичної пісні, приуроченому Дню студента.

Читати далі...

Літературний вечір «Я – українець. Оце і вся моя біографія»

18 листопада 2015 року у коледжі відбувся літературний вечір «Я – українець. Оце і вся моя біографія», приурочений Дню гідності та свободи, а також 80-річчю від дня народження Василя Симоненка.

Захід підготували та провели студенти різних груп під керівництвом молодого викладача Галини Богданівни Мацур.

Читати далі...

25 листопада – День пам’яті жертв голодомору

Історія органічно пов'язана з пам'яттю, яка долає невпинний час, долає забуття. В цьому непересічна культурна значимість пам'яті. Безпам'ятство — це невдячність перед минулим і безвідповідальність перед майбутнім.

Ще живі люди, котрі пережили голодомор і можуть розповісти про нього. Ще зберігається шанс засвоїти урок історії не за підручниками, а через безпосередній контакт із живими свідками.

Читати далі...

І етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Тиждень словесності у Львівському поліграфічному коледжі УАД розпочався традиційно в День української писемності та мови (9 листопада) із загальноколеджного диктанту, який провели активісти студентського парламенту в усіх групах.

Свідомо було обрано і текст для диктанту – «Український Мойсей» – про велетня духу, мецената, Великого Митрополита Андрея Шептицького, 150-річчю від дня

Читати далі...

Творча зустріч з Оксаною Думанською та Галиною Терещук

12 листопада 2015 року відбулася творча зустріч, яка, власне, й стала гарним завершальним акордом низки заходів до 150-річчя від дня народження Андрея Шептицького.

Читати далі...

Студентська науково-практична конференція

11 листопада 2015 року в коледжі відбулася студентська науково-практична конференція «Андей Шептицький – духовний будівничий української нації» до 150-річчя від дня народження Великого Митрополита.

Читати далі...

Відкрите заняття з всесвітньої історії

Викладач Юрченко В. М. провела відкрите заняття з всесвітньої історії у музеї Національно-визвольних змагань. Викладач вдало поєднала набуті знання студентів з матеріалами експозиції музею та елементами випереджувальних знань. Студенти мали нагоду поспілкуватися з науковими співробітниками музею, зокрема, Кочергіною С. В.

Читати далі...

Мандрівка історичними місцями Волині та Львівщини

7-8 листопада 2015 року студенти разом з викладачами циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки (Гутвертом Т. Є., Гривняк О. І., Балух М. М.) здійснили пізнавальну мандрівку історичними місцями Волині та Галичини. Група відвідала пам’ятку воєнно-інженерної думки кінця ХІХ ст.

Читати далі...

Уроки фінансової грамотності

5 листопада 2015 року студенти 35 групи спеціальності "Бухгалтерський облік" під керівництвом викладачів спеціальних економічних дисциплін Панюци О. І., Сторожук Н. І. та Чухілевич В. В.

Читати далі...

Англомовна екскурсія "Архітектура Львова"

The students of 48 group with M. R. Zhyla and M. V. Khuda, the English teachers have organized an excursion. The theme of the excursion was «Lviv’s architecture». It was very interesting and exciting.

Читати далі...

Віртуальна мандрівка Україною

6 листопада 2015 року в рамках тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки студенти 21а та 25 груп організували віртуальну мандрівку відомими та незвіданими куточками України. Гості свята мали нагоду насолодитися красою української природи, котра часто поєднується із майстерністю людських рук.

Читати далі...

Відвідання виставки «Велика війна 1914 – … Індивідуальний вимір»

5 листопада 2015 року студенти 18 групи разом з викладачем всесвітньої історії Гутвертом Т. Є. відвідали виставку «Велика війна 1914 – … Індивідуальний вимір» у Центрі історії Південно-Східної Європи. Експозиція презентує сучасний європейський підхід до музейної справи.

Читати далі...

Квест-гра «Нам — 85»

4 листопада 2015 року в коледжі відбулася квест-гра «Нам — 85».

Завдання гри спрямовували студентів на пошуки об’єктів та особистостей, дотичних до історії коледжу.

Читати далі...

Вітаємо!

ВІТАЄМО

призерів обласних змагань із легкоатлетичного кросу:

Ірину МАРЧАК (28 гр.) - І місце,

Любомира ЛУЧКА (22а гр.) - ІІІ місце.

Читати далі...

Студентська конференція за підсумками навчальної практики

3 листопада 2015 року в актовому залі коледжу відбулася конференція за підсумками проходження навчальної практики студентами спеціальності "Товарознавство та комерційна діяльність". Студенти 37 групи розповіли про специфіку проходження навчальної практики у гіпермаркеті "Епіцентр", магазинах "Спорт-центр", "Бібльос", "Взуття", супермаркетах "Вопак" та "Рукавичка", книжкових магазинах "Глобус" і "Книжковий дворик",

Читати далі...

Добро починається з тебе

23 та 26 жовтня 2015 року студенти коледжу знову завітали до Львівського дитячого будиноку № 1 для дітей-сиріт з великою кількістю подарунків. 

Кошти було зібрано студентами-волонтерами серед студентської громади, викладачів коледжу, а також під час проведення доброчинного ярмарку.

Читати далі...

Доброчинний ярмарок

16 жовтня 2015 року в коледжі було проведено доброчинний ярмарок з нагоди 85-річчя навчального закладу.

До організації заходу долучилися студенти та викладачі різних курсів та спеціальностей. Передусім це студенти спеціальності «Дизайн друкованої продукції», які виставили на продаж власні малярські роботи.

Читати далі...

Ми – єдина поліграфічна родина

15 жовтня 2015 року з нагоди 85-річного ювілею Львівського поліграфічного коледжу УАД у концертному залі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини відбулося театралізоване дійство «Ми – єдина поліграфічна родина», підготовлене студентами-випускниками.

Студентська громада коледжу через різноманітні гумористичні ситуації довела, що в поліграфії усі професії важливі, усі потрібні,

Читати далі...

Молитва за успіхи та процвітання коледжу

13 жовтня 2015 року традиційною молитвою у храмі Стрітення Господнього розпочалося святкування Днів Львівського поліграфічного коледжу УАД, а також відзначення 85-річного ювілею навчального закладу.

Студенти та викладачі разом молилися за успіхи та процвітання коледжу, адже тільки з Божого благословення можна досягнути вершин у науці та освіті, виховати справжніх патріотів України.

Читати далі...

Працевлаштування випускників

ТзОВ  «АВЕО-Компанія» (м. Львів) та

Друкарня «Фоліант» (м. Івано-Франківськ)

запрошують на роботу друкарівКвест "Нам - 85 років"

До уваги студентів 

4 листопада 2015 року

відбудеться квест, присвячений
85-річчю Львівського поліграфічного коледжу Української академії

Читати далі...

14 жовтня - День захисника України

14 жовтня особливий  день для українців – це свято Покрови Пресвятої Богородиці. Традиційно саме у це християнське свято українці вшановували та славили воїнів-захисників.

Читати далі...

Вітаємо з перемогою!

Збірна команда Львівського поліграфічного коледжу з міні-футболу здобула перемогу в змаганнях з першості серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Львівської області, які відбувалися 29-30 вересня 2015 року.

Вітаємо переможців! Так

Читати далі...

Вітаємо з професійним святом!

Дорогі колеги!

 

Сьогодні наше свято - День працівників освіти.

Ми,  освітяни, люди особливого ґатунку, які свої сили, знання і досвід віддають вихованню молодої людини, допомагають їй опановувати найважчу і найважливішу науку в світі – науку бути Людиною.

Нехай щоденна самовіддана праця кожного з нас примножує добро у світі, буде легкою і

Читати далі...

Виставка "Від витоків до сьогодення"

З нагоди 85-річчя з дня заснування коледжу у бібліотеці відкрилася виставка "Від витоків до сьогодення".

Експозиція виставки сформована з історичних матеріалів та світлин, які охоплюють різні періоди діяльності навчального закладу.

Мета виставки  –  показати історію розвитку і становлення навчального закладу, адже історія – це канва часу, у яку

Читати далі...

Майстер- клас "Створення малюнків у техніці "монотипія"

27 вересня 2015 року викладачі Львівського поліграфічного коледжу УАД Отчич Г. В. та Нестеренко В. О.

Читати далі...

Читати далі...

Людина починається з добра

Всі ми родом з дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові дотепні жарти та родинні свята, коли усі збиралися за великим столом.  Нам, успішним людям, важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовляються батьки, або ж якщо їх позбавляють батьківських прав.

Читати далі...

Відкриття виставки "Україну малюємо серцем"

    

18 вересня 2015 року у Музеї народної архітектури та побуту у Львові відкрилася

Читати далі...

Благодійна всеукраїнська акція «Збирай кришки на протези для воїнів»

 

Жодна ХАРЧОВА пластикова кришка будь-якого розміру від сьогодні не повинна потрапити у сміття!

Акція вирішує дві проблеми водночас - екологічну та соціальну. Її вже підтримали Міністерство екології України, бізнес і багато волонтерів.

Читати далі...

Відвідай “Форум видавців у Львові»!

«Форум видавців – це війна за українську книгу. Ми воюємо за українську книгу, але з ким? Це наша війна з байдужістю, з очерствінням душі. Давайте гуртуватися і вести цю війну разом, долучати надійних друзів і партнерів.

Читати далі...

Вручення дипломів

9 липня 2015 року понад 140 вихованців коледжу денної та заочної форм навчання, які здобули фах за спеціальностями «Бухгалтерський облік», «Товарознавство та комерційна діяльність», «Видавнича справа та редагування», «Дизайн друкованої продукції», «Друкарське виробництво», «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації» отримали

Читати далі...

Квест

Квест, присвячений 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького


22 травня 2015 року краєзнавчий гурток коледжу організував квест, присвячений 150-річчю від дня народження

Читати далі...

Cтудентська конференція "Зроблено в Україні"

4 червня 2015 року в актовому залі ЛПК УАД студенти 11 групи провели конференцію «Зроблено в Україні», яка започаткувала загальноколеджний проект «УНІКАЛЬНА УКРАЇНА».
Під керівництвом викладача географії Гривняк О. І. студенти підготували доповіді з презентаціями про тих українських виробників, які не тільки виробляють якісну продукцію, а й завдяки яким наша держава відома у світі.

Читати далі...

Творча зустріч з Анною Канич

27 травня 2015 року студенти та викладачі мали за честь знову вітати у стінах коледжу особливу людину – заслуженого діяча мистецтв України, кавалера ордена Королеви Анни Ярославни, поетесу-піснярку Анну Канич.

Читати далі...

Відвідання меморіальних музеїв

Відвідання меморіальних музеїв

6 травня 2015 року студенти-редактори разом із Левицькою О. С.

Читати далі...

Творча зустріч із Галиною Пагутяк та Василем Ґабором

Творча зустріч із Галиною Пагутяк та Василем Ґабором

23 квітня 2015 року з нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права в актовому залі коледжу відбулася зустріч студентів із письменницею, лауреатом Шевченківської премії Галиною Пагутяк та відомим літератором, видавцем, засновником проекту «Приватна колекція»  Василем Ґабором.

Такі особистості, як Галина

Читати далі...

Духовні бесіди у коледжі

Духовні бесіди у коледжі

8 квітня 2015 року спільнота «Благословення», що діє при греко-католицькому храмі св. Володимира та Ольги, провела в актовому залі коледжу бесіду зі студентами І–ІІ курсу на тему «Керигма: любов, гріх, Ісус Господь».

Теоретичний матеріал було подано доступно та цікаво, з використанням відеоматеріалів, що посилювали емоційне сприйняття.

Читати далі...

Святкуємо Великдень разом

Святкуємо Великдень разом

8 квітня 2015 року студенти 21а, 21б, 24, 26 груп коледжу разом із викладачами Щесюком Т. А. та Цвик Н. П.

Читати далі...

Майстер-клас із розписування писанок

Майстер-клас із розписування писанок

4 квітня2015 року студенти 18 та 24 груп зорганізували майстер-клас із розписування писанок у Притулку для дітей служби у справах дітей Львівської ОДА.

Читати далі...

Інсценізація за мотивами історичного роману Ліни Костенко «Берестечко»

Інсценізація за мотивами історичного роману Ліни Костенко «Берестечко»

19 березня 2015 року інсценізацією за мотивами історичного роману «Берестечко» у постановці викладачів та студентів коледжу було відзначено 85-річчя від дня народження Ліни Костенко – неперевершеного майстра слова, поетеси, яка ще за життя стала класиком української літератури, поетеси, яка

Читати далі...

Літературно-музичний вечір «Шевченко і сьогодні наш сучасник»

Літературно-музичний вечір «Шевченко і сьогодні наш сучасник»

6 березня 2015 року з нагоди 201 річниці від дня народження великого Кобзаря в актовому залі ЛПК УАД відбувся літературно-музичний вечір «Шевченко і сьогодні наш сучасник».

Вже друге століття українці намагаються дати однозначну відповідь на питання: «Ким є для нас Тарас

Читати далі...

Виставка фотографій студентів та викладачів коледжу «Майдан моєї гідності»

Виставка фотографій студентів та викладачів коледжу «Майдан моєї гідності»

20 лютого 2015 року в арт-галереї коледжу було відкрито виставку фотографій студентів та викладачів коледжу «Майдан моєї гідності», де репрезентовано аматорські знімки, які відтворюють події Революції гідності.

Читати далі...

Вечір-спогад «Майдан, що нас змінив»

Вечір-спогад «Майдан, що нас змінив»

18 лютого 2015 року в актовому залі коледжу відбувсявечір-спогад «Майдан, що нас змінив», головними дійовими особами якого стали самі студенти та викладачі – активні учасники Революції гідності, люди, які навчаються, працюють поряд із нами, але водночас і є героями нашого часу.

Читати далі...

Вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

Вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

18 лютого 2015 року у вестибюлі коледжу відбувся реквієм за героями Небесної Сотні «Запали свічку пам’яті».

Студенти та викладачі коледжу в скорботі згадали новітніх героїв України ́ – героїв Небесної Сотні, які рік назад заради оновлення країни та заради нас усіх і віддали своє життя.

Вшановуючи героїв Небесної Сотні,

Читати далі...

Творімо добро разом!

Творімо добро разом!

19 грудня 2014 року, у День святого Миколая, студенти 21б, 31а, 22 груп завітали до Львівського дитячого будинку №1 для дітей-сиріт (що у Львові по вул. Таджицькій)з великою кількістю подарунків та театралізованим дійством. На один день студенти перетворилися на святого Миколая і подарували радість та щастя тим, у кого доля відібрала найрідніших людей.

Читати далі...

Різдвяний вертеп (з політичними мотивами)

Різдвяний вертеп (з політичними мотивами)

4 грудня 2014 року, на свято Введення в храм пресвятої Богородиці, в Україні традиційно починають колядувати.

Читати далі...