ДЕНЬ ДРУКАРЯ

15 березня 2017 року головою циклової комісії спеціальності «Друкарське виробництво» Павловою О. Ю. та викладачем Биричем П. Ф. проведено навчально-виховний захід «День друкаря» для студентів 22 та 32 групи на тему «Флексографія». 

Головна мета заходу, яку ставили перед собою організатори – зацікавити студентів до поглиблення здобутих знань, націлення їх на безперервну самоосвіту; розвиток уміння знаходити цікаві ідеї та впроваджувати їх у конкретний проект; виявлення теоретичних та практичних здібностей студентів; сприяння удосконаленню фахової майстерності.

За звання кращого знавця технології флексографічного друку змагалися  дві команди – «Чарунки» (22 гр.) та «Анілокс» (32 гр.).

У рамках заходу проводилася вікторина,  розв’язувалися технологічні завдання із складання маршрутно-технологічних карт, розрахунку кількості матеріалів, опису друкарського обладнання тощо.

Оцінювання знань та вмінь учасників конкурсу виконувало журі до складу якого увійшли викладачі, які читають спеціальні технологічні дисципліни Бохонко М. І. та Ярка К. З. і майстер виробничого навчання Вишивана Н. Б.

Журі відзначило творчу атмосферу змагання серед команд, прагнення до перемоги та глибокі знання студентів і, за сумою набраних балів, визнало переможцем команду «Анілокс».

Окрім конкурсу у рамках Дня друкаря відбулася зустріч з Андрієм Размусом, друкарем ТзОВ «ЕККО», випускником коледжу 2008 року, який поділився практичним досвідом роботи на флексографічних та цифрових друкарських машинах.