Кубок ректора з міні-футболу

Щорічно ректорат, профком студентів, кафедра фізичного виховання Української академії друкарства організовують «Кубок ректора з міні-футболу».  22-23 листопада у ЛНУВМ та БТ С. Гжицького  відбулись відбіркові та фінальні ігри, в яких брали участь вісім студентських команд УАД та чотири команди ЛПК УАД.

Кубок ректора з міні-футболу вже вдруге виборює збірна команда нашого коледжу на чолі з тренером І. П. Снігуром.

Вітаємо гравців команди-переможця: Медвідя Ростислава, Кальмука Максима, Боцка Івана, Гембаровського Павла, Концевича Олександра, Положинця Олега, Волощенка Віталія.

Бажаємо нових спортивних досягнень!

23 листопада футбольна команда нашого коледжу боролася за право називатися найкращими, за славу коледжу, за перемогу, за Кубок ректора. Всі футболісти були гідні перемоги, всі показали свої сильні сторони, але наша команда довела, що саме вона достойна бути першою. Хлопці з усіх сил вибивали м’яч із ніг суперника і оперативно пасували одне одному, а відтак і вболівальники побачили гол за голом, як ЛПК «обмотує»  команду УАД. Безперечно, у залі були й обурення. Кому ж сподобається, як команда, за яку вболівають, програє (тим паче в молодших гравців)? Надіємось, що наші футболісти не чули невдоволених вигуків, адже захват усієї іншої публіки був значно голоснішим.

Отож, якщо бути більш конкретними, то варто зазначити, що в першому матчі, коли гра відбувалася між командою ЛПК і окремою групою УАД, то рахунок був 7:2 в нашу користь. В цьому матчі себе проявив Концевич Олександр, який забив перший стартовий гол і наступний другий, Боцко Іван, який обігнав на один гол команду суперників, забивши третій гол, а згодом і шостий, Медвідь Ростислав, якому вдалось забити аж три голи – четвертий, п’ятий і фінальний сьомий. Обурені супротивники зійшли з поля. Поки  наша команда відпочивала, на полі в розпалі проводився матч між двома командами. За правилами турніру, яка з них виграє, та й буде грати у фіналі, тобто з футболістами ЛПК. За збігом долі виграла збірна команда УАД. Хлопці-суперники вийшли на «поле бою» із впевненими поглядами, але вже після першого тайму наші футболісти дали їм чітко зрозуміти, що на поле вийшла команда, яка дійсно готова боротись за першість. Вже в першому таймі ми вигравали з рахунком 2:1, а на останок, в другому таймі, футболісти ЛПК забили ще один – третій – гол. У фіналі відзначилися: Боцко Іван, який забив стартовий гол, Концевич Олександр із фінальним у першому таймі голом та Кальмук Максим, який забив кінцевий гол у всій грі, у всьому турнірі.  Варто віддати належне також і тренеру, в якого не раз за цей турнір серцебиття пришвидшувалося, на чоло виступав холодний піт, руки трусилися, а наприкінці турніру взагалі зірвався голос, Снігуру Ігорю Павловичу. Він для наших футболістів є не лише наставником, тренером та вчителем, а й товаришем. Можливо, саме це й відіграє таку велику роль у згуртованості команди. А вже й згуртованість дає такі плоди – перемоги.

Надзвичайно приємно було спостерігати за врученням медалей, грамот, а особливо – кубку. Оскільки саме кубок дістається лише одній команді з всіх тих, які брали участь. На цей раз (надіємось, що й на всі наступні), це була наша команда. Саме футболісти ЛПК УАД вибороли Кубок ректора, за що ми їм висловлюємо подяку. Завдяки цим хлопцям, коледж здобув ще один трофей.

Дякуємо, тренеру, який з любов’ю та одночасно суворістю виховує футболістів ЛПК, футболістам, які сумлінно та старанно змагалися за першість, вболівальникам, які підсилювали дух перемоги та своєю вірою допомагали хлопцям ,  Ректору УАД Богдану Васильовичу Дурняку, а також усім тим, хто будь-яким чином залучився до організації цього турніру.