Подорож до Кракова

14-16 березня 2018 року студентки Куцова О. і Борсук О. та викладачі Косарчин О. Т. і Ярка Н. В. побували в гостях у Спілці шкіл поліграфічно-медійних ім. Зенона Клємєнсєвіча у Кракові.

У ці дні в навчальному закладі підводили підсумки Міжнародного графічного конкурсу, який цьогоріч проходив під гаслом «Здорове тіло – стійке середовище». Від Львівського поліграфічного коледжу на конкурс подали свої роботи студенти спеціальності «Дизайн друкованої продукції» Б. Вірт, І. Місюра, В. Сокульська та М. Костенко.

Два дні перебування у Спілці шкіл поліграфічно-медійних  були насичені різноманітними заходами.  Спершу учні польського навчального закладу провели цікаву екскурсію у виробничі майстерні, які оснащені сучасним поліграфічним устаткуванням, ознайомили гостей із результатами освітнього проекту «Здорове тіло – стійке середовище» (“Healthy Body, Sustainable World”) програми Erasmus+, активними учасниками якого вони є, розповіли про міжнародну співпрацю у рамках цього проекту та подарували усім присутнім свіжий номер шкільної газети «Poligrafik». Згодом гості, учні і викладачі Спілки шкіл поліграфічно-медійних взяли участь у тематичному майстер-класі із виготовлення міні-саду у скляній кулі та повправлялися у майстерності фотографування у фотостудії.

У вільний час також не довелось сумувати – адміністрація школи організувала цікаву екскурсію у музей бурштину та прогулянку історичними місцями Кракова, що дало змогу насолодитись старовинною архітектурою. Окрім цього, студенти та викладачі мали змогу поспілкуватись , поділитись ідеями, обговорити особливості розвитку поліграфічної галузі у кожній країні, налагодити нові контакти.