Поліграфічний ярмарок кар'єри

 

Самостійний пошук вакансії – нелегка справа. Тому ГС «Кластер видавничої діяльності та поліграфії» спільно з Львівським поліграфічним коледжем УАД організовує ІІІ Поліграфічний ярмарок кар’єри, де студенти і випускники зможуть ближче познайомитися з представниками підприємств та отримати перший досвід спілкування з роботодавцями, дізнатися про умови стажування і працевлаштування, подати свої резюме та пройти попередню співбесіду, ознайомитись із вимогами роботодавців.

  Метою Ярмарку кар’єри є:

-       актуалізація питання якісного проходження практики/стажування на підприємствах;

-       працевлаштування за фахом під час навчання/після закінчення ЗВО;

-       налагодження партнерських зв’язків між підприємствами та  закладами освіти;

-       адаптація майбутніх фахівців до сучасних вимог роботодавців.

  Програма заходу

 Актовий зал Львівського поліграфічного коледжу УАД

12:00 – 12:10 – вітальне слово від керівництва Львівського поліграфічного коледжу УАД та Кластера видавничої діяльності та поліграфії

12:10 – 13:00 – презентації компаній-учасників Ярмарку (до 7 хв/компанія: сфера діяльності, продукція, технології, зразки)

 Коридор 3 поверху Львівського поліграфічного коледжу УАД

 13:00 – 14:00 – індивідуальні співбесіди зі студентами та випускниками, неформальне спілкування учасників

 7 аудиторія Львівського поліграфічного коледжу УАД

 13:00 – 14:00 – зустріч керівництва коледжу (в.о. директора, завідувача практикою, голів циклових комісій) і керівників компаній щодо виявлення проблем та організації якісного проходження студентами навчальної, технологічної та переддипломної практик, обговорення перспектив впровадження дуальної освіти.