ШЕВЧЕНКОЗНАВЧА ВІКТОРИНА

9 березня 2017 року, у 203-річницю від дня народження генія української нації Тараса Шевченка, у Львівському поліграфічному коледжі відбулась Шевченкознавча вікторина.

 

Вікторину для визначення найкращого знавця творчості Тараса Шевченка організували студенти другого курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Світлана Цмоканич, Катерина Лисицька та Анастасія Круткевич під керівництвом викладача історії української літератури О. С. Левицької для студентів першого курсу усіх спеціальностей навчального закладу.

Вікторина налічувала 100 запитань про життя Тараса Шевченка, його творчість, вшанування пам’яті, а також творчі завдання, зокрема прочитати напам’ять поезію чи розповісти про власне бачення постаті Тараса Шевченка.

Троє переможців — Олег Садовий (22 гр.), Олександра Гуцова та Ірина Суль (16 гр.), — які набрали найбільшу кількість балів, отримали запрошення на перегляд вистави за однойменною поемою Тараса Шевченка «Катерина», що відбудеться у театрі імені Марії Заньковецької 29 березня 2017 року.

А володар першого місця — Олег Садовий, який набрав найбільшу кількість балів і був найактивнішим учасником вікторини, у нагороду  отримав новинку від «Видавництва Старого Лева» – «Шевченко від А до Я».

Решта учасників, які були активними впродовж усієї вікторини та читали поезії Тараса Шевченка, отримали заохочувальні призи. Серед них: Наталія Сиротинська (15 гр.), Володимир Явір (17 гр.), Анастасія Рудюк (16 гр.), Оксана Леськів (15 гр.), Іван Оліярник (12 гр.), Оксана Малюта (11 гр.).