Тиждень циклової комісії комп'ютерно-інтегрованих технологій

У рамках тижня циклової комісії комп’ютерно-інтегрованих технологій, який тривав з 12 по 16 березня 2018 року, проведені екскурсії для студентів 22 групи  у друкарню СП ТзОВ «ЕККО» та студентів 32 групи у друкарню ПРАТ «Видавничий дім «Високий Замок».

У бібліотеці коледжу розгорнута експозиція «450 років виходу Учительного Євангелія Івана Федоровича» та виставка  творчих робіт, виконаних студентами спеціальності «Дизайн друкованї продукції» під керівництвом викладача Безалтинних І. І.

14 березня проведений навчально-пізнавальний захід «День Друкаря». Цього року акцент зроблено на непрямі методи друку. Під час заходу студенти мали змогу оглянули зразки продукції, взяти участь у майстер-класі, почути думки  та побажання випускників коледжу, які працюють у поліграфії.

Головним завданням заходу є поглиблення сформованих пізнавальних здібностей студентів, спрямовування їх на безперервну самоосвіту та здобуття нових знань; розвиток уміння знаходити цікаві оригінальні ідеї та впроваджувати їх у конкретний проект; виявлення  теоретичних та практичних здібностей студентів; сприяння удосконаленню фахової майстерності.