Тиждень циклової комісії математичної та природничо-наукової підготовки

Проведення тижня циклової комісії математичної та природничо-наукової підготовки розпочався з проведення турніру з природничих дисциплін «ЕВРИКА».

Участь приймали студенти 1 та 2 курсів. Питання були складені викладачами циклової комісії з предметів: математика, фізика, хімія, біологія, інформатика.

         Турнір проходив у три етапи. Журі підрахувавши результати оголосили переможців туру.

 

Викладачі Васильців М. М. та Чолій Е. М. разом із студентами 1-го курсу відвідали музей анатомії Львівського медичного університету ім. Данила Галицького.

 

В рамках тижня циклової комісії було проведено VII міжвузівську науково-пошукову конференцію «Світ навколо нас», у якій приймали участь не лише студенти нашого закладу, але й студенти інших навчальних закладів. Студенти продемонстрували цікаві доповіді у вигляді мультимедійних презентацій, у яких показали необхідність вивчення природничих дисциплін та застосування їх у повсякденному житті людини.

Відкрите заняття викладача предмета «Математика», Сидорчук Мирослави Федорівни, на тему: «Періодичність тригонометричних функцій, їх графіки». Яке відбулося у вигляді інформаційної лекції. Під час лекції було застосовано мультимедійну презентацію, продемонстровано наочні приклади застосування тригонометричних функцій у різних предметних галузях, розв’язування вправ.

 

Завершився тиждень циклової комісії із зустрічі з Христиною Мазепою, заслуженим учителем України, завідувачем кафедри фундаментальних дисциплін, кандидатом педагогічних наук Львівського інституту медсестринства та лабораторної медицини ім. А. Крупинського на тему: «Методологія науково-дослідної роботи: теорія і практика». На лекції були присутні викладачі коледжу, які активно включалися в діалоги з лектором.  Дуже цікаво розповідала Христина Мазепа про наукові засади і вимоги до наукової роботи у ВНЗ ІІ-ІІ рівнів акредитації.