Тиждень циклової комісії математичної та природничо-наукової підготовки

23 - 30 листопада 2015 року в коледжі проведено тиждень циклової комісії математичної та природничо-наукової підготовки.

         Розпочався тиждень циклової комісії із зустрічі з Христиною Мазепою, заслуженим учителем України, кандидатом педагогічних наук. Лекція проводилася для молодих викладачів, але на зустрічі були присутні і викладачі різного віку. Дуже цікаво розповідала Христина Мазепа про роль педагога в освіті, його повсякденну працю. Демонструвала на власних прикладах, як повинні поводитися викладачі на заняттях, а також розповідала про впровадження інноваційним методів навчання.

Відкрите заняття викладача дисципліни «Вища математика» Фліпчука Юрія Сергійовича, на тему: «Криві другого порядку», яке відбулося у вигляді лекції. Під керівництвом викладача студенти продемонстрували цікаві презентації на вказану темі і навели приклади застосування їх в інших предметних галузях. Саме таке заняття включало в себе інноваційні методи навчання.

Проводився турнір з природничих дисциплін «Еврика», у якому приймали участь студенти 1 та 2 курсів. Питання складали викладачами циклової комісії з різних предметів: математики, фізики, хімії, біології, інформатики.

         Турнір проходив у три етапи. Журі підрахувавши результати оголосили переможців туру.

ПЕРЕМОЖЦІ ТУРНІРУ  «ЕВРИКА» З ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН:

 І – місце    СТЕПКІНА АНАСТАСІЯ – 11а група

 ІІ – місце   МАНДЗІЙ ХРИСТИНА – 11а група

 ІІІ – місце  ГАВДАН ДАРИНА – 16 група

Викладач фізики Волощак І. Р. провела відкрите заняття на тему: «Основне рівняння МКТ. Рівняння Мендєлєєва-Клапейрона. Газові закони».

Завершився тиждень циклової комісії екскурсією у природничий музей біологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка.