Видавничий дім «Академія» у коледжі

Нарешті Форум завітав і до нас! У п'ятницю, 15 вересня, відбулася презентація книги видавництва "Академія" "Любов така".


Здавалося, тема кохання вже настільки проговорена, що людям достатньо літератури такої тематики, однак досвід показує, що кохання ніколи не вийде з моди, ніколи не перестане цікавити ні підлітків, ні дорослих. 

Авторами цього видання є Сергій Гридін, що вразив публіку гумором, Олексій Чупа, який, здається, читаючи своє оповідання, переживав кожне його слово. Директор видавництва Василь Теремко розповідав про історію написання свого оповідання, а також подарував "Таку любов" авторам найцікавіших запитань. Була і авторка, чий твір став дебютом у цьому виданні, тому Софія Бенза поділилася досвідом з нашими студентами. Наталя Савчук не лише зацікавила своїм текстом, а й розповіла життєву історію. Юлія Фомічова говорила про кохання та війну, а Олена Рожко презентувала свою першу книгу для підлітків. Серед авторів також Володимир Даниленко, Дар’я Тарасевич та Олександра Грищенко. 
Атмосфера заходу була натхненною, і кожен вийшов зі своїми думками про вічну тему – кохання. Дякуємо видавництву "Академія" за приємну зустріч. Чекаємо в гості ще!

Катерина Анішкевич, студентка 36 групи