Відвідай “Форум видавців у Львові»!

«Форум видавців – це війна за українську книгу. Ми воюємо за українську книгу, але з ким? Це наша війна з байдужістю, з очерствінням душі. Давайте гуртуватися і вести цю війну разом, долучати надійних друзів і партнерів. І ми переможемо» ( Президент Форуму видавців Олександра Коваль).                                                                      

9-13 вересня 2015 року відбувся 22-ий Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові» – найголовніша і найочікуваніша в Україні книжкова, літературна, культурна подія року,  яка об’єднує письменників, поетів, митців, видавців, перекладачів, музикантів з України та багатьох країн світу.
В рамках Форуму як завжди, – і улюблені традиційні заходи, і багато новацій. 

 Цьогоріч, під час 22-го Форуму видавців вперше відбувся Дитячий форум.  10-13 вересня у Національному музеї ім. А. Шептицького та у Державному природознавчому музеї зорганізовано близько 400 акцій для дітей та батьків, до проведення яких долучилися  студенти та викладачі нашого коледжу.

Викладачі Павлова О. Ю., Ярка Н. В. та майстри виробничого навчання Вишивана Н. Б., Омелечко М. І., Брікс М. Р. провели майстер-класи з виготовлення паперу і дитячої книжки-розмальовки, які викликали особливе зацікавлення як серед дітей так і серед дорослих.