XIV Міжнародний конкурс творчих робіт «Уроки війни та Голокосту — уроки толерантності»

27-29 вересня 2017 року у Києві відбувся фінал XIV Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів та вчителів «Уроки війни та Голокосту — уроки толерантності», учасниками якого були студенти та викладачі Львівського поліграфічного коледжу УАД.

У фінал конкурсу відібрані дві роботи cтудентів нашого навчального закладу, зокрема, мультфільм «Дівчинка в зеленому светрі» авторського колективу студентів спеціальності «Дизайн друкованої продукції» (Кравчук Анна-Марія, Сокульська Вікторія, Яськів Тетяна) та плакат «Після пульсу» Кравчук Анни-Марії, а також розробка викладача соціогуманітарних дисциплін Гривняк Оксани Ігорівни «Методичні матеріали для проведення інтелектуально-динамічної гри (квесту) «Львів мультикультурний». Усі представлені роботи високо оцінені компетентним журі.

Мультфільм посів І місце у номінації «Творча майстерність», плакат — ІІ місце у цій же номінації. Викладацька розробка зайняла І місце у номінації «Педагогічна майстерність».

Сертифікатами відзначені роботи Сокульської Вікторії, Вірта Богдана, Яськів Тетяни, Білан Анни-Марії, Слюсар Наталі, Закревської Яни, які не ввійшли у фінал. Подяки отримали викладачі-керівники студентських робіт Гривняк О. І. та Отчич Г. В.